HAKKIMIZDA

1972 yılında kurulan firmamız, mobilya sektöründe öncü markalarla halkımıza hizmet vermektedir. Şirketimiz insani değerlerin ve ticari ahlakın gerektirdiği ölçülerde hareket etmektedir. Amacımız; insanların huzurlu alış veriş yapmalarını ve memnuniyetle evlerine dönmelerini sağlamaktır.

Vizyon & Misyon

 

Vizyon;

Güleryüz ve doğru alış veriş çözümleriyle hayatı kolaylaştırmak ve zenginleştirmek.

 

Misyon;

Başkent Mağazaları, Bölgemizde ve Ülke genelinde mobilya alanında hizmetlerinin yaygınlığıyla, Müşterilerimize kaliteli bir yaşam sunmayı amaçlar. Avantajlı fiyatlar ve kampanyalar ile müşterilerin alış verişi için uygun birçok alternatif sunar.​

Kalite Politikamız

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak müşteri memnuniyetinin sürekliliğini ve memnuniyet oranını arttırmak

Tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayarak, tüm işleri ilk seferinde ve her seferinde tam zamanında yapmak

Sürekli eğitim, gelişim, iyileştirme için çalışanlarımızın bir ekip ruhu içerisinde dürüst, hoşgörülü, saygılı ve özverili çalışma ortamının hazırlanması,

 

 

  • Firmamız kuruluşundan günümüze yüksek kalite standartlarıyla ürünlerin her zaman garantisini ve güvencesini vermektedir.

  • Satış ve satış sonrası tüm hizmetlerimizde müşterilerimize güven vermek, uzun süreli müşteri birlikteliğini sağlamak için çalışıyoruz.

  • Başkent Mağazası, sektördeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sürekli yeniliğe açık bir anlayışla konforunuz ve mutluluğunuz için çalışmaktadır.

  • Satış sonrasında da tüketicimizin yanı başında olmak, taleplerine ve sorunlarına çözüm bulmak için güçlü bir teknik servis anlayışıyla hizmet vermekteyiz.